Svatba u nás


Romantika na Farmě Hvozd.JÍDLO TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

tray

NÁDHERNÉ PROSTŘEDÍ

prostredi

KOMPLETNÍ ZÁZEMÍ

restaurant

SVATEBNÍ DEN

 

Svatební den má zanechat příjemné vzpomínky na celý život. Farma Hvozd je místem kde se klid malebné krajiny setkává s elegancí skla, péčí o zdraví a špičkovou gastronomií. Přijměte pozvání k prožití takto významného dne v srdci Lužických hor, v Křištálovém údolí.

Připravíme pro Vás svatbu, kterou jinde nenajdete, jedinečnou Křišťálovou svatbu, tematické svatby či jubilejní svatby…

 

svatba

Letité přátelství a spolupráce Farmy Hvozd se sklářskými mistry Petrem Kuchtou a Jiřím Pačinkem umožňuje i přípravu unikátních svateb, kde se krása malebné krajiny prolíná s elegancí skla, špičkovou gastronomií a rodinnou pohodou.

Petr Kuchta

Mistr Petr Kuchta patří k nejtalentovanějším umělcům sklářského řemesla v Čechách i v zahraničí. Od roku 1993 pracuje nepřetržitě v sklárně AJETO Lindava. Osobitý styl a techniky sklářského mistra jsou nepochybně ovlivněny i jeho dalšími spolupracovníky a učiteli. Se všestranným umělcem, pedagogem a poručníkem Bořka Šípka, Reném Roubíčkem se zdokonaloval v tvorbě objektů z hutního skla formovaného ještě ve žhavém stavu. Své dovednosti dále zdokonaloval na angažmá v americkém Prattsburgu v atelieru uměleckého skláře Leona Applebauma, jehož díla zachycují „zmrzlou“ krásu tekutého skla, zachovávají bubliny vznášející se v tekoucím skle a jsou proslulá svojí pestrobarevností a masivností. Společně kalifornským uměleckým sklářem Brendanem Walterem vytvořili společnou sérii technicky náročných děl s motivy medúz a chobotnic. Díky přátelství Petra Kuchty s rodinou majitelů Farmy Hvozd se celý tento objekt pyšní bohatou výzdobou tohoto mistra a patří do spolku „Křišťálové údolí“ který spojuje místa se sklářskou tradicí.

Petr Kuchta

Pačinek Glass

Jiří Pačinek je jedním z nejvýznamnějších sklářských mistrů současnosti v Čechách i v zahraničí.
Stejně jako Jirkův kolega a kamarád Petr Kuchta je žákem a spolupracovníkem slavného Bořka Šípka, Reného Roubíčka a mnoha dalších významných osobností uměleckého světa. Jiřího práce má natolik typický rukopis, že je označena značkou Pačinek glass. Díla mistra Pačinka jsou součástí sbírek světových galerií, muzeí a soukromých sbírek.
V těsné blízkosti hutě Pačinek glass je naprostý unikát- Křišťálový chrám, kde se majestátnost sakrálních prostor snoubí s křehkostí skleněné výzdoby místních sklářů. Najdete zde i jedno z nejvýznamnějších děl mistra Pačinka, jednu ze tří monstrací s ostatkem Svaté Zdislavy. Jednu z monstrací předával osobně Jiří Pačinek papeži Františkovi ve Vatikánu v listopadu 2021.
Okolí sklárny je obklopené loukami a krásnou, stále kvetoucí, pestrobarevnou „skleněnou zahradou“.

Pačinek Glass

Váš svatební den společně proměníme v křišťálový zážitek, který jinde není možné prožít…

 

 • Ničím nerušený svatební den prožijete přímo v srdci Lužických hor.
 • Svatební obřad se může odehrát přímo na Farmě Hvozd, nebo ve Skleněné zahradě Jiřího Pačinka v těsné blízkosti Křišťálového chrámu.
 • Skláři světoznámé huťě Pačinek glass Vás přivítají přímo mezi sebou a můžete společně s nimi vytvořit pamětní dílo.
 • Svatební přípitek si vychutnáte z křišťálových pohárů sklářských mistrů Petra Kuchty nebo Jiřího Pačinka, poháry Vám zůstanou vzpomínkou na tento významný den.
 • Po slavnostním obřadu je pro Vás připravena svatební tabule, hostina a svatební program na Farmě Hvozd.
 • Hostina i celá atmosféra na Farmě Hvozd se může nést opět ve sklářském duchu (křišťálové menu, křišťálové nádobí a dekorace mistra Kuchty…).
 • Šéfkuchař Farmy Hvozd Vás potěší svým uměním české rustikální, či naopak moderní fusion kuchyně.
 • Pro podvečerní grilování a zábavu je k dispozici útulný farmářský dvorek a venkovní prostory.
 • S počasím si nemusíte dělat starosti, Farma Hvozd nabízí vnitřní i venkovní prostory s celkovou kapacitou až 100 osob.
 • Ubytování v útulných pokojích přímo na Farmě Hvozd může využít 26 lidí, ostatním svatebčanům zajistíme neméně romantické ubytování v blízkosti Farmy Hvozd v rodinném pensionu My Lady II.
 • K přejezdu svatebčanů můžete využít i luxusní limuzíny americké provenience Ford Thunderbird a Cadillac- bílý pro nevěstu, modrý pro ženicha…
 • Velmi rádi pro Váš slavnostní den zajistíme svatební produkci, výbavu, svatební program, svatební školku, „skleněné menu“, speciální servis nebo pro Vás připravíme „svatbu s tématem…“ .
 • Jako památku na jedinečný křišťálový svatební den pro Vás máme připraveny cenné pamětní předměty z Farmy i od sklářských mistrů, svatební víno a mnoho dalšího…

Jestliže Vás zaujala svatba u nás, neváhejte a kontaktujte Adélku a Davida!

Adéla Orgoníková, Event manager

David Sobotka, Event manager

PROVOZOVATEL

Votre Santé s.r.o.
Václavské náměstí 808/66
Praha 1, 110 00

IČ: 28460197
DIČ: CZ28460197
Spisová značka: C 143118 vedená u Městského soudu v Praze
RYCHLÝ KONTAKT

phone_android 727 946 959
mail_outline info@farmahvozd.cz

help_outlineInformace o cookies