Svatba u nás


Romantika na Farmě Hvozd.JÍDLO TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

tray

NÁDHERNÉ PROSTŘEDÍ

prostredi

KOMPLETNÍ ZÁZEMÍ

restaurant
svatba
Farma Hvozd poskytuje ideální prostředí a kompletní zázemí pro uspořádání svatby. K dispozici je sál s vlastní aparaturou, který je navíc vybaven křišťálovou stropní instalací z dílny skláře Petra Kuchty. Ta lze nasvětlit dle Vašich přání. I ostatní svítidla jsou ruční prací tohoto sklářského mistra.

Kromě sálu je k dispozici bar se svými salonky a také venkovní prostory včetně terasy, které nabízejí úchvatné výhledy na hřeben Hvozdu.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, místo Vás svou atmosférou pohltí a okamžitě si ho zamilujete.

Spojte se s námi a svěřte se do těch správných rukou. Připravíme Vám nezapomenutelný den, který se bude točit pouze a jen kolem Vás dvou.

Napište si pro konkrétní nabídku na email: info@farmahvozd.cz nebo si domluvte osobní návštěvu na naší Farmě Hvozd.

 

SVATEBNÍ DEN

 

Svatební den patří k těm nejkrásnějším v životě. Má to být den plný lásky, radosti, dojetí a velmi záleží na tom, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. To vše je pro Vás připraven zajistit kolektiv Farmy Hvozd.

 

svatba
svatba

NECHTE TO NA NÁS

 

Přenechte nám starosti s výzdobou, obřadem i svatební hostinou a užijte si tento výjimečný den naplno v kouzelném prostředí Farmy Hvozd v Lužických horách. Jsme pro Vás schopni splnit i nadstandardní přání. Mezi speciální služby, které jsme schopni zajistit, je doprava luxusními limuzínami americké provenience Ford Thunderbird a Cadillac. Bílý pro nevěstu, modrý pro ženicha. Vše dle Vašeho přání.

 

PROVOZOVATEL

Votre Santé s.r.o.
Václavské náměstí 808/66
Praha 1, 110 00

IČ: 28460197
RYCHLÝ KONTAKT

phone_android 727 946 959
mail_outline info@farmahvozd.cz

help_outlineInformace o cookies