Rekondiční medicína
Pohybová terapie v komfortním prostředí je zásadní pro zotavení se z mnoha akutních stavů, jako podpůrná léčba řady chronických chorob a nedílnou součástí prevence vzniku nemocí a úrazů
Naše vize
„Rozumět znamená pomáhat.“
prof. Z. Matějček
Naším cílem je zajistit komplexní péči o Vaše zdraví a celkovou pohodu, a to jak v prevenci, tak léčbě.
Jednou z našich hlavních vizí je stát se zázemím pro hendikepované sportovce a ostatní lidi se zdravotním znevýhodněním. Chceme ukázat, že i se špatnými kartami je možné hrát dobrý život.
Zahajujeme řadu programů, ve kterých je pohybová aktivita významnou součástí prevence a léčby nemocí.
Vaše obtíže a přání chápeme a uskutečňujeme v souvislostech.
Tým rekondice

MUDr. Sylvie Richterová
Vystudovala všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Složila atestaci v oborech Všeobecné praktické lékařství a Tělovýchovné lékařství. Nyní pracuje na oddělení tělovýchovného lékařství ve Fakultní nemocnici Motol. Zabývá se problematikou pohybové aktivity zdravých, hendikepovaných i nemocných lidí různých věkových kategorií.

Mgr. Barbora Mohylová
Je absolventkou oboru fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy pod vedením prof. Pavla Koláře. Při terapii často pracuje s prvky vývojové kineziologie, která vychází z ideální hybnosti a motorických vzorů dítěte. Účastní se řady renomovaných rehabilitačních kurzů.

Bc. Sandra Chloudová
Vystudovala fyzioterapii na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Má praktické a teoretické zkušenosti v metodách cvičení pohybového systému dětí i dospělých, věnuje se individuální i skupinové terapii, kineziotejpingu, měkkým technikám. Zkušenosti získala jak v ambulantním, tak nemocničním provozu, své poznatky a praxi stále prohlubuje účastí v mnoha certifikovaných kurzech a stáží.

Mgr. et Bc. Martina Střelcová
Magisterský titul získala v oboru speciální pedagogika na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, bakalářský pak z oboru fyzioterapie na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Závěrečné práce věnovala tématu stimulaci těžce tělesně postiženého dítěte nejprve pomocí Vojtovy metody reflexní lokomoce a následně TheraSuit metody. Věnuje se mimo jiné dětským skoliozám. Samozřejmostí a zálibou je účast na vzdělávacích akcích a kurzech.

Mgr. Jaroslav Frei
Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze. Organizuje řadu sportovních akcí a založil tenisovou akademii ve středních Čechách. V přípravě tréninků se vždy soustředí i na celkové zdraví a správný životní styl sportovce. Pod jeho rukama prošla řada sportovců, např. i daviscupový hráč Jiří Lehečka. Jako trenér má řadu zkušeností ze zahraničí, působí i jako učitel angličtiny a němčiny.